Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
To wydawnictwo zawiera wspomnienia świdnickiej grupy lotników z pracy w kraju i poza jego granicami.
Cywilizacja chrześcijańska Europy obok polskich dziejów stała się drugą pasją Autora, dlatego w swych licznych podróżach poszukiwał jej fundamentów. Efektem tego są refleksje na temat genezy i rozkwitu naszej cywilizacji.
Dobór przedstawionych uniwersytetów według chronologii ich powstawania oraz ról w dziejach cywilizacji europejskiej.
Reprint długo oczekiwanych KANTYCZEK, wydanych w Krakowie, w Drukarni "Prawdy" pod zarządem Józefa Jondry, w 1911 r. "Zebrał Jan Kaszycki, kierownik Szkoły Ludowej w Krakowie. Muzykę przejrzał Feliks Nowowiejski, dyrektor Towarzystwa Muzycznego w Krakowie.
W wydaniu drugim Pojazdów rolniczych zostały naniesione drobne poprawki w tekście i poszerzone o informacje związane z budową i obsługą techniczną maszyn rolniczych.
Książka ta jest jedyną w języku polskim pozycją, obejmującą kompleksowo wszystkie zagadnienia dotyczące muzyki w liturgii. Zwraca ona również uwagę na potrzebę permanentnej odnowy liturgii w naszym kraju, ze szczególnym uwzględnieniem muzyki liturgicznej.
Prezentujemy Państwu kolejne siódme wydanie śpiewnika dla organistów.
Po pierwszym tomie towarzyszeń organowych (pieśni adwentowe i bożonarodzeniowe), ukazuje się kolejny tom drugi akompaniamentów do pieśni: wielkopostnych, wielkanocnych i do Ducha Świętego.
Nowe wydanie śpiewnika z 1996 roku, poprawione oraz uzupełnione o poszerzony kalendarz świętych, zawierające głównie nowe pieśni ku ich czci. Wszystkie utwory zostały opatrzone towarzyszeniem organowym, które powinno ułatwić organistom zachowanie odpowiedniego stylu muzycznego poszczególnych utworów.
Zbiór jest podzielony na części na okres wielkopostny
Zbiór pieśni opracowanych przez prof. Antoniego Zołę to wszystkie kompozycje Autora przeznaczone na chór. Opracowania te powstawały przez wiele lat. Pisał je zarówno dla chóru, który przez długi czas prowadził w Pliszczynie, jak i dla swoich uczniów oraz przyjaciół, którzy prosili go o konkretne pieśni.
Niniejsza publikacja jest pierwszym zeszytem otwierającym nową serię wydawniczą zatytułowaną Śpiewajmy i grajmy Panu skierowaną do szerokiego grona muzyków kościelnych w całej Polsce.
W bieżącym numerze Muzyka w Liturgii pragniemy zaprezentować Państwu bogactwo utworów wielkopostnych, autorstwa Barbary Pazur oraz Andrzeja Nikodemowicza.
W 72 numerze Muzyki w Liturgii znajdą państwo utwory chóralne o tematyce wielkopostnej, przeznaczone dla zespołów trzy- i czterogłosowych.
Oddajemy do Państwa rąk kolejny numer Muzyki w Liturgii. Zawiera on opracowania wybranych utworów wielkopostnych i wielkanocnych. Opracowania zostały przygotowane przez wrocławskiego kompozytora Pana Tomasza Kulikowskiego w pewnym kluczu
Nie chcesz czekać na przesyłkę? Już teraz chcesz się cieszyć swoimi ulubionymi pozycjami? Kup swoje ulubione książki, płyty i czasopisma w wersji elektronicznej! Odwiedź nasz sklep z zawartością cyfrową i ciesz się swoimi zakupami nie wychodząc z domu! |