Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Reprint długo oczekiwanych KANTYCZEK, wydanych w Krakowie, w Drukarni...
W wydaniu drugim Pojazdów rolniczych zostały naniesione drobne poprawki...
Książka ta jest jedyną w języku polskim pozycją, obejmującą kompleksowo...
Prezentujemy Państwu kolejne siódme wydanie śpiewnika dla organistów.
Wersja w języku angielskim Album prezentujący opisy i fotografie ponad...
Celem monografii jest przybliżenie problematyki ochrony informacji...
Egzemplarze posiadają defekty na nielicznych stronicach (są to plamy,...
Przedstawiamy naszym Czytelnikom jedną publikację nutową, w której ujęte...
Śpiewniczek zawiera 93 pieśni i piosenki religijne, głównie do śpiewania w okresie zwykłym i wielkanocnym. Przy każdym tytule umieszczona jest linia melodyczna pieśni/piosenki, niektóre opracowane są na dwugłos.
Publikacja autorstwa Profesora Roberta Litwińskiego, zrealizowana z okazji jubileuszu stulecia powstania najstarszego istniejącego lubelskiego klubu sportowego.
Ze względu na ogromną różnorodność włoskich kompozycji organowych, wywodzących się w główniej mierze z utworów wokalnych, zachęcamy do zapoznania się z wybranymi dziełami czołowych twórców okresu renesansu i baroku.
Pełny tytuł brzmi: Arcydzieła muzyki organowej. Zeszyt 1. Muzyka niderlandzka. Jan Pieterszoon Sweelinck (1562-1621). Dzieła wybrane
Nowoczesne rozwiązania techniczne i technologiczne wpływające na rozwój rolnictwa precyzyjnego.
W jedenastym tomie cyklu Arcydzieła muzyki organowej przedstawione zostały wybrane polskie utwory okresu renesansu.
Przedstawione w zbiorze emisyjne ćwiczenia wielogłosowe służą do wypracowania ujednolicenia barw grupy głosowych oraz kształtowania brzmienia całego zespołu.
W czwartym tomie cyklu Arcydzieła muzyki organowej przedstawiamy wybrane kompozycje angielskiej muzyki organowej okresu renesansu i baroku.
Ze względu na ogromną różnorodność hiszpańskich kompozycji organowych okresu renesansu i baroku zachęcamy do zapoznania się z wybranymi dziełami czołowych twórców szkoły hiszpańskiej.
Msza Święta stanowi centrum kultu i życia Kościoła. Wykonywane podczas niej śpiewy są elementem ubogacającym celebrację i umacniającym ducha wspólnoty. Właściwie dobrane, wprowadzają uczestników w treść liturgii oraz stanowią udźwiękowiony komentarz modlitw, czytań i homilii.
Śpiewy międzylekcyjne to trzytomowa publikacja zawierająca psalmy oraz aklamacje przed Ewangelią na cały rok kościelny (cykle niedzielne A, B, C i cykle dni powszednich rok I i II, wszelkie święta i okoliczności, np. śluby, pogrzeby). Zostały one zaczerpnięte z lekcjonarzy mszalnych.
Publikacja przedstawia dzieje poszczególnych miejscowości wchodzących w krąg kościoła kisielińskiego, w oparciu o przeżycia własne autora i wiedzę pogłębioną już po wojnie o studia historyczne. Autor jako mieszkaniec Kisielina w przepiękny, plastyczny i zarazem szczegółowy sposób opisał rody zamieszkujące powyższe miejscowości.