Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
Reprint długo oczekiwanych KANTYCZEK, wydanych w Krakowie, w Drukarni...
W wydaniu drugim Pojazdów rolniczych zostały naniesione drobne poprawki...
Książka ta jest jedyną w języku polskim pozycją, obejmującą kompleksowo...
Prezentujemy Państwu kolejne siódme wydanie śpiewnika dla organistów.
Niniejsza publikacja przedstawia postać ks. Wiesława Hudka. Znajdziemy w...
Reprezentujemy Czytelnikom publikację jedenastu utworów opracowanych...
Aranżacja na kwintet dęty (flet, obój, klarnet, róg i fagot) składająca...
Niniejsza publikacja zawiera trzy utwory. Utwory te są dedykowane Agacie...
Autor opisuje w formie anegdotycznej spotkania z artystami sceny. Prezentuje 120 znanych i mniej znanych aktorów, reżyserów i scenografów.
Sztuka na wesoło przeznaczona jest nie tylko dla tych, którzy interesują się sztuką, ale i dla tych, którzy chcą w sposób przystępny i pogodny poznać historię sztuki. Z pewnością będzie przydatna dla dzieci i młodzieży szkolnej oraz nauczycieli przedmiotów humanistycznych we wszystkich typach szkół.
RWPG większości społeczeństwa kojarzy się z ekonomiczno-polityczną instytucją bloku socjalistycznego („demo-ludów”) - Radą wzajemnej Pomocy Gospodarczej. Jednak w wydaniu lubelskim – to była Ryzykowna Wyprawa Przyjacielskiej Grupy, grona przyjaciół z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej i ich rodzin, która podjęła w 1964 r. śmiałą próbę wyjazdu...
Zbiór śmiesznych, ale często jakże życiowych aforyzmów i złotych myśli.
Książeczka wydana z okazji jubileuszu 60-lecia Teatru Muzycznego w Lublinie. Zawiera sylwetki wielu artystów sceny lubelskiej. Kilkoma zdaniami autor, wieloletni aktor i reżyser, dzieli się swoimi obserwacjami o aktorach i śpiewakach, mistrzach baletu i reżyserach sceny, na której spędził 30 lat.
Powyższy zbiorek zawiera aforyzmy i fraszki w błyskotliwy sposób puentujące rzeczywistość, która nas otacza.
Wydanie 3 książki "Antologia anegdoty akademickiej" zostało rozszerzone o około dwieście dodatkowych anegdot. Znajdują się wśród nich anegdoty szeroko znanych znakomitych profesorów m.in teologów Czesława Stanisława Bartnika i Edwarda Walewandera oraz prawnika Józefa Krukowskiego z Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego