Brak produktów
Podane ceny są cenami brutto
W wydaniu drugim Pojazdów rolniczych zostały naniesione drobne poprawki...
Reprint długo oczekiwanych KANTYCZEK, wydanych w Krakowie, w Drukarni...
Książka ta jest jedyną w języku polskim pozycją, obejmującą kompleksowo...
Prezentujemy Państwu kolejne siódme wydanie śpiewnika dla organistów.
Katalog
„Universum” jest składającym się z dwóch części utworem na akordeon...
„Rapsodia Brillante” jest utworem na akordeon solo, pozwalającym wykazać...
„Wspomnienie” jest utworem na akordeon solo, wzbudzającym wiele emocji w...
„Toccata c-moll nr 3” jest utworem na akordeon solo, porywającym i...
W publikacji zebrane zostały teksty refleksji i modlitw napisanych, a wcześniej „skomponowanych” przez Biskupa w czasie medytacji.
Czy to możliwe, by ktoś młodszy był ojcem starszego od siebie? W świetle wiary w Boga jest to możliwe. Jeżeli los drugiej osoby nie jest obojętny, to już w tym ujawnia się charyzmat ojcostwa.
Dokument przedstawia, spisane przez O. Piotra Geszkę, cuda i łaski doznane przed Cudownym Obrazem Najświętszej Maryi Panny Pocieszenia w Wieluniu w latach 1676-1780.
Życie i spuścizna duchowa, intelektualna i duszpasterska Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
Książka bp. Alfreda Ancela pt. „Świadek Jezusa” ukazuje piękno kapłańskiej duchowości bł. ks. Antoine Chevrier. Żyjąc nią założyciel Świeckiego Instytutu Kapłańskiego „Prado” stał się prawdziwym świadkiem wiary, którego przykład pociąga do świętości, nie tylko kapłanów.
Księdza profesora Bogusława Waczyńskiego zaliczyć trzeba do grona prekursorów ekumenicznych w Polsce, a zwłaszcza w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.
Biskup Lubelski Piotr Kałwa (1893-1974) – autor Notatnika duchowego, był jednym z najbardziej światłych i wybitnych przedstawicieli polskiego Episkopatu w latach powojennych naszego stulecia. Jako Profesor Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego odznaczył się szczególną znajomością polskiego ustawodawstwa synodalnego i stosunków między Kościołem a Państwem.
W książeczce są ukazane losy św. Małgorzaty z Kortony, mistyczki z XIII wieku. Przy każdym z rozdziałów umieszczono refleksję skierowaną do Czytelnika, odpowiadającą danemu tematowi - etapowi życia św. Małgorzaty.
Marta Robin (1902-1981), przez ponad 50 lat, każdego tygodnia przeżywała w swoim ciele mękę, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa. Jej doświadczenia i modlitwy zapisywane były w zeszytach.
Kolejne wydanie z fascynującej kolekcji „Zeszyty Marty Robin” zawiera notesy z piątkowymi modlitwami Marty od 1928 r. odnalezione dopiero po pięćdziesięciu latach, już po jej śmierci.
Świętość życia chrześcijańskiego to najwspanialszy przejaw wiary, dlatego od świętych trzeba uczyć się wierności Chrystusowi. Oni są świadkami wiary! Autor wychodząc z tego założenia zamieścił w książce krótkie biografie błogosławionych i świętych, które ilustrują daną prawdę.